Porażka Korony Rzeszów z zespołem Polonii Przemyśl w 19. kolejce 4. ligi podkarpackiej piłki nożnej

Dziś miało miejsce spotkanie piłkarskie, które odbyło się w ramach 19. kolejki 4. ligi podkarpackiej. Było to starcie zespołów Polonia Przemyśl i Korona Rzeszów. W tym meczu lepsza okazała się drużyna Przemyśla, która strzeliła aż trzy gole, pokonując tym samym rywala.

Obie drużyny, Korona i Polonia, przechodziły przez etap restrukturyzacji swoich kadr podczas zimowej przerwy. Nowo dołączeni zawodnicy nie zdążyli jeszcze do końca się zgrać z resztą ekipy, a co za tym idzie, żadna ze stron nie była traktowana jako faworyt przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu. Co więcej, obie drużyny poniosły porażki w pierwszej kolejce.

Jednak dla drużyny z miasta położonego nad Sanem, dzisiejsze starcie okazało się przełomowe. Podopieczni trenera mogli liczyć na wsparcie swoich wychowanków, którzy nie tylko pokazali swój talent piłkarski, ale także potrafili skutecznie trafić do bramki Korony. Kamil Janas otworzył wynik już w piątej minucie meczu, natomiast Mikołaj Jasiński dwa razy umieścił piłkę w siatce rywala.

W 78. minucie spotkania, Korona miała możliwość zniwelowania strat za sprawą rzutu karnego. Niestety dla nich, gościnny bramkarz obronił „jedenastkę”, nie dając szansy na zmniejszenie różnicy bramek. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść Polonii Przemyśl, która za tę wygraną zdobyła cenne punkty w ligowej tabeli.