Zaskakujący wypadek z udziałem traktora. Winne zmęczenie?

Zaskakujący wypadek z udziałem traktora. Winne zmęczenie?

W Ujkowicach w pobliżu Przemyśla doszło do zaskakującego i niebezpiecznego wypadku. Kierujący traktorem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd wypadł z drogi. Rannego traktorzystę przewieziono do szpitala. Tymczasem policja bada okoliczności zdarzenia.

Traktorzysta ranny na poboczu drogi

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 7 rano. Kierowca traktora zmierzał do swoich obowiązków, jednak złe samopoczucie sprawiło, że dzień nie był podobny do poprzednich. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł, czego konsekwencją była utrata panowania nad pojazdem. Traktor w tym czasie zjechał na pobocze i stoczył się ze skarpy, razem z próbującym odzyskać władze nad pojazdem kierowcą. Niestety, traktor nie tylko zjechał na pobocze, ale również przewrócił się na bok. Ten nieszczęśliwy upadek spowodował obrażenia na ciele mężczyzny, który obecnie przebywa w szpitalu.

W wydarzeniu nie ucierpiały inne osoby. Na miejsce wezwano pomoc i oprócz karetki pogotowia pojawiła się również policja oraz dwa zastęp straży pożarnej. Wiadomo już, że kierowca w chwili wypadku był trzeźwy.

Winne problemy ze zdrowiem?

Ranny kierowca oznajmił policji i lekarzom, że podczas jazdy traktorem źle się poczuł i nie był w stanie kontrolować swojego stanu, a tym bardziej pojazdu. Traktorzysta być może poczuł się gorzej z powodu przesilenia wiosennego, jednak nagłe zasłabnięcie zawsze jest sygnałem informującym o konieczności wykonania badań profilaktycznych. Zasłabnięcie nie pojawia się ot tak sobie.

Mamy nadzieję, że uczestnik wypadku w Ujkowicach szybko wróci do zdrowia. Jednocześnie zachęcamy do dbania o własne zdrowie i do wykonywania badań profilaktycznych. To prawda, że kolejki na badania są duże i czas oczekiwania na wizytę może zniechęcać, ale w przypadku prewencji zdrowia nie goni nas czas.

Nie ignorujmy sygnałów z ciała. Złe samopoczucie pojawiające się często lub utrzymujące się długo zawsze jest sygnałem, że coś dzieje się w organizmie. Nie zawsze jest to coś poważnego, dlatego nie warto unikać wizyt u lekarzy z lęku przed złą diagnozą. Brak leczenia nie sprawi, że choroba zniknie!