Z Boltem przez Przemyśl: nowy środek transportu dla lokalnych mieszkańców

Z Boltem przez Przemyśl: nowy środek transportu dla lokalnych mieszkańców

Od maja tego roku, mieszkańcy Przemyśla otrzymali możliwość korzystania z nowej, wygodnej formy transportu miejskiego. Europejski gigant mobilności, firma Bolt, uruchomiła w mieście swoje usługi przewozu taksówkami. Zamawianie taksówek odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej, co jest nie tylko szybkie, ale także niesamowicie proste. W ramach powitania użytkowników, Bolt oferuje 50% zniżki na pięć pierwszych przejazdów.

Bolt zadebiutował w Przemyślu w połowie maja, dając mieszkańcom możliwość łatwego i szybkiego zamawiania taksówek za pomocą swojej aplikacji na smartfony. Miasto to jest 58. w Polsce, które mogło skorzystać z usług tej europejskiej aplikacji. Dla przemyślan i przemyślanek dostępne są przejazdy w kategorii podstawowej, czyli Bolt. W celu zapoznania mieszkańców z nowym sposobem poruszania się po mieście, firma przygotowała promocję: 50% rabatu na pięć pierwszych przejazdów.

Aby skorzystać z tej usługi, trzeba tylko pobrać aplikację Bolt na telefon, wybrać preferowany sposób płatności, a następnie wpisać adres początkowy i docelowy. Opłata za usługę może być realizowana za pomocą gotówki lub karty kredytowej podłączonej do aplikacji.

Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce komentuje: „Naszym celem w Bolt jest zachęcenie mieszkańców miast do zrezygnowania z prywatnych samochodów i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Poprzez uruchomienie usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt na terenie Przemyśla, chcemy wspierać już istniejące rozwiązania transportu miejskiego i tym samym pomagać miastu w rozwiązaniu problemów z ruchem drogowym, hałasem czy brakiem miejsc parkingowych. Cieszymy się, że mieszkańcy Przemyśla mają teraz dostęp do tej nowej opcji przemieszczania się”.