Wypadek w Leszczawie Dolnej. Na mężczyznę spadł konar

Wypadek w Leszczawie Dolnej. Na mężczyznę spadł konar

O mały włos do tragedii. W Leszczawie Dolnej k. Briczy doszło do wypadku. Na mężczyznę spadł konar drzewa. Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Jak doszło do zdarzenia?

Leszczawa Dolna k. Birczy znajduje się w naszym powiecie. To tam w dniu dzisiejszym ok. godziny 8.30 doszło do wypadku, podczas którego na 39-letniego mężczyznę spadł konar drzewa. Wiadomo, że mężczyzna wykonywał czynności pomocnicze, podczas których doszło do tego nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna był przytomny, jednak z racji na jego stan zdecydowano o jego przetransportowaniu przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Sanoku. Na chwilę obecną nie ma jeszcze konkretnych informacji odnośnie stanu zdrowia poszkodowanego.
Na miejscu pracowali Strażacy z OSP Bircza, a także Ratownicy Medyczni oraz policjanci, którzy na chwilę obecną badają okoliczności tego wypadku. Mają oni bowiem za zadanie ustalić, czy na mężczyznę spadł konar, który obecnie był piłowany, czy też może inny.

Okres letnio zimowy sprzyja wielu porządkom w domu oraz ogrodzie. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności przy wykonywaniu tego typu pracy. Wystarczy bowiem chwila nie uwagi, aby mogło dojść do tragedii.