Wodny Plac Zabaw w Przemyślu

Wodny Plac Zabaw w Przemyślu
Wodny Plac zabaw znajdujący się na terenie Przemyśla jest idealnym miejscem zabaw najmłodszych. Jest to nowoczesne miejsce z mnóstwem atrakcji, które spełniają wszystkie wymagania najmłodszego pokolenia. Nie ma tam miejsca na nudę. Plac przystosowany jest dla dzieci w każdym wieku i gwarantuje ciekawe i pełne zabawy godziny.
 

Jak prezentuje się Wodny Plac Zabaw?

 
Plac Zabaw znajdujący się w Przemyślu nie należy do małych. Ma całkowita powierzchnie 470 metrów kwadratowych i znajdują się tam atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Każdy ze sprzętów ma swoje oznaczenie tak, aby rodzice szybko mogli się zorientować, dla jakich dzieci odpowiednia jest dana atrakcja.
 
Zabawki wodne i fontanny zajmują całość placu. Wszystko jest kolorowe i prześlicznie wykonane. W pobliżu są sanitariaty oraz leżaki czekające na zmęczonych rodziców. Tuta naprawdę każdy znajdzie miejsc dla siebie. Na terenie znajdują się gejzery, pętle, armatki, wodne galaretki i naprawdę wiele innych sprzętów. Dostępne wyposażenie pozwala spędzić tutaj naprawdę sporo czasu.
 
Dodatkową atrakcją są wieczorne pokazy. Od 19 do 21 możemy podziwiać niesamowity spektakl światła i wody, jaki się tutaj odbywa. Cały plac zabaw zamienia się wtedy w wielką fontannę. Niesamowity pokaz z pewnością wprawi w zachwyt nie tylko dzieci, ale także rodziców i zbuntowane nastolatki. Przednia zabawa dla całej rodziny gwarantowana.
 
Plac znajduje się na ulicy Sanockiej i można go odwiedzać od 11 do 19. Cena biletu wynosi 7 złotych. Dodatkowo zapłacimy za wypożyczenie leżaka lub parasola. Ceny jak za ta ilość sprzętu są umiarkowane i na pewno nie będą obciążały naszych kieszeni. Zapraszamy do letniej wspólnej zabawy w tym cudownym miejscu.