Radio ZET w Przemyślu zachęcało do bezpiecznego korzystania z wakacji!

Radio ZET w Przemyślu zachęcało do bezpiecznego korzystania z wakacji!

Radio ZET zainteresowało się Przemyślem nie bez powodu. Przemyśl uznaje się za jedno z najatrakcyjniejszych turystycznie miast w województwie podkarpackim. Nic więc dziwnego, że popularna stacja radiowa właśnie tutaj rozkręciła swoją imprezkę. Mieszkańcy miasta mogli brać udział w letnich atrakcjach, a przy okazji dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie podczas wakacji, co również jest przecież istotne.

Co Radio ZET robiło w Przemyślu?

Czołowe stacje radiowe w Polsce organizują latem ciekawe wydarzenia w plenerze, które są świetnym sposobem na promocję stacji i zdobycie ciekawego materiału do radiowych audycji. W związku z tym 7 sierpnia Radio ZET pojawiło się w Przemyślu, przygotowując moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na ten dzień zmobilizowano wszystkie największe atrakcje Przemyśla, dzięki czemu każdy mógł znaleźć aktywność idealnie dopasowaną do własnego gustu. Największy nacisk kładziono natomiast na atrakcje typowo letnie, między innymi sporty wodne i wycieczki rowerowe. Wspólną zabawę rozpoczęto o godzinie 11:00 na Rynku.

Rozrywka połączona z edukacją

Radio ZET zadbało o rozrywkę osób obecnych w Przemyślu w niedzielę 7 sierpnia, jednak nie zapomniano również o edukacji. Wakacyjne rozrywki niosą ze sobą dawkę dodatkowych zagrożeń, zwłaszcza jeśli bawimy się nad wodą. W związku z tym organizatorzy wydarzenia zadbali o to, by uczestnicy dowiedzieli się nieco więcej na temat bezpiecznego plażowania i zasad pierwszej pomocy. Za prezentację wodnego sprzętu i omówienie zasad bezpieczeństwa na wodzie odpowiedzialne było Stowarzyszenie Róża Wiatru, aktywnie uczestniczące w całym wydarzeniu.

Trzymamy mocno kciuki za rozwój turystyczny Przemyśla i mamy nadzieję, że Radio ZET powróci także w przyszłym roku.