Policja poszukuje uczestników wypadku, który miał miejsce na ulicy Swobodnej

Policja poszukuje uczestników wypadku, który miał miejsce na ulicy Swobodnej

Władze policyjne w Przemyślu, reprezentowane przez Komendę Miejską Policji, podjęły poszukiwanie świadków incydentu, który zaszokował miasto pomiędzy 29 a 30 kwietnia bieżącego roku. Zdarzenie to miało miejsce na jednej z przemyskich ulic – Swobodnej.

Policjanci z oddziału dochodzeniowo-śledczego, działający pod jurysdykcją miejscowej komendy i pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, prowadzą obecnie śledztwo. Dotyczy ono nieumyślnego spowodowania śmierci, co jest powodem uruchomienia intensywnych poszukiwań świadków. Feralne wydarzenie miało miejsce pomiędzy 29 a 30 kwietnia na ulicy Swobodnej, stąd apel do mieszkańców tej okolicy oraz potencjalnych przechodniów o zgłaszanie wszelkich informacji mogących pomóc w prowadzonym śledztwie.

Komenda Miejska Policji w Przemyślu dostarcza pewne szczegółowe informacje odnośnie osób, które mogą mieć istotną wiedzę na temat omawianego zdarzenia. Ze zgromadzonych dotychczas dowodów wynika, że pewne informacje mogą posiadać dwa konkretne osoby – mężczyzna i kobieta. W dniu 29 kwietnia 2023 roku korzystali oni z usług taksówki marki Chevrolet o czarnym kolorze. Zgromadzone informacje wskazują, że wspomniane osoby wsiadły do pojazdu na postojach taksówek przy stacji CircleK, znajdującej się przy ulicy Grunwaldzkiej. Miało to miejsce o godzinie 22:50, a następnie podróżowali oni trasą prowadzącą przez ulicę Swobodną. Policja w Przemyślu zadaje sobie wszelki trud, aby zlokalizować te osoby.