Polecane kąpieliska i plaże. Gdzie warto udać się na letni wypoczynek?

Polecane kąpieliska i plaże. Gdzie warto udać się na letni wypoczynek?

Upalne dni czerwca zachęcają do spędzania wolnego czasu nad wodą. Podpowiadamy, jakie kąpieliska w pobliżu lub na terenie Przemyśla. Poznaj miejsca idealne także na dłuższy wypoczynek!

Jezioro Solińskie

To jedno z największych sztucznych jezior w Polsce, położone około 130 km od Przemyśla. Jezioro Solińskie oferuje piękne plaże, czystą wodę i malownicze otoczenie gór. To idealne miejsce do kąpieli, wypoczynku na plaży oraz uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo czy windsurfing.

Jezioro Myczkowskie

To kolejne duże jezioro, położone około 80 km od Przemyśla. Jezioro Myczkowskie jest popularnym miejscem do kąpieli i wypoczynku latem. Oferuje szerokie plaże, czystą wodę i możliwość korzystania z różnych atrakcji, takich jak wypożyczalnie sprzętu wodnego czy ścieżki rowerowe wokół jeziora.

Kąpielisko Nafta w Przemyślu

Jeśli szukasz kąpieliska na terenie Przemyśla, warto odwiedzić Kąpielisko Nafta. Zlokalizowane nad Sanem, kąpielisko oferuje baseny o różnym stopniu głębokości, a także atrakcje dla dzieci, takie jak zjeżdżalnie wodne. Jest to popularne miejsce zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Przemyśl.