Osiedle Rycerskie z własną siłownią i placem zabaw!

Osiedle Rycerskie z własną siłownią i placem zabaw!

Mieszkańcy osiedla Rycerskiego w Przemyślu mają cały sezon na to, by cieszyć się nowiutkim placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu. Zakończono właśnie inwestycję zrealizowaną w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Nowe atrakcje dla dzieci i dorosłych to znakomita okazja do tego, by nie siedzieć nieustannie w domu.

Nowy plac zabaw na przemyskim osiedlu już otwarty!

Budowę nowego placu zabaw dla dzieci i dodatkowo siłowni miejskiej na osiedlu Rycerskim w Przemyślu, przegłosowano w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Któryś z mieszkańców zgłosił projekt, a głosujący poparli go na głosowaniu. Dzięki temu pomysł można było zrealizować. Fajnie, że miasto postarało się, by obiekt był gotowy jeszcze w tym sezonie.

Mieszkańcy osiedla mają całe wakacje, a z pewnością także początek jesieni, na to, by w pełni wykorzystać możliwości nowego placu zabaw i siłowni. W ramach inwestycji rozbudowano istniejącą już strefę dla dzieci o nowe urządzenia, między innymi huśtawkę, karuzelę i urządzenia do bujania. Z kolei dorośli i młodzież otrzymali w pełni wyposażoną siłownię na świeżym powietrzu. W skład urządzeń wchodzą sprzęty aerobowe i siłowe.

Każdy może skorzystać

Połączenie strefy dla dzieci z siłownią jest świetną okazją do tego, by aktywnie spędzić czas z dzieckiem. Zamiast nudzić się na ławce, dorośli mogą pomachać nogami na siłowni obok. Urządzenia do ćwiczeń są bezpieczne i proste w obsłudze. Nawet najbardziej oporni i niechętni ćwiczeniom znajdą tu zajęcie dla siebie. Zajęcie, które oprócz gimnastyki zapewni również satysfakcję!

Dbanie o regularny ruch na świeżym powietrzu to kluczowe zadanie dla osób w każdym wieku. W ten sposób nie tylko dbamy o sylwetkę, ale również o zdrowie. Ponadto nic tak nie obniża poziomu stresu jak aktywność fizyczna! Warto mieć to na uwadze i przynajmniej dać sobie szansę na rozpoczęcie nowego rodzaju aktywności.

Więcej informacji na temat korzyści z aktywności fizycznej dostarczy Wam strona: https://www.kondycja.pl/.