Ferie w Przemyślu: dzieci nie mogą narzekać na nudę!

Ferie w Przemyślu: dzieci nie mogą narzekać na nudę!

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych w Przemyślu. Zimowa przerwa od szkoły jest świetną okazją na odpoczynek w domu lub rodzinny wyjazd. Zdecydowana większość uczniów zostaje w domach. Miasto zadbało o to, by dzieci nie mogły narzekać na nudę. Atrakcje z okazji ferii przygotowała między innymi Biblioteka Publiczna. Na ciekawą ofertę mogą liczyć też miłośnicy sportu.

Jak spędzić ferie zimowe w Przemyślu?

Aktywność fizyczna to najlepszy sposób na dobre zdrowie i samopoczucie. Odpowiednia dzienna dawka ruchu powinna towarzyszyć osobom w każdym wieku, dlatego Ośrodek Sportu i Rekreacji  Przemyślu przygotował naprawdę interesującą ofertę. Ogromną popularnością cieszą się zajęcia na basenie. Uczniów nie brakuje również na lodowisku. Ferie zimowe to najlepsza okazja, by spędzać czas na lodowisku, niedostępnym w innych porach roku.

Przemyska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Narodowe przygotowali ciekawą ofertę zajęć praktycznych. Chętni mogli nauczyć się pieczenia chleba, a także uczestniczyć w zajęciach z malarstwa i modelarstwa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też warsztaty lepienia z gliny.