Eurobus Przemyśl przegrywa z Dremenem Opole Komprachcice w szóstej porażce z rzędu

Podczas sobotniego spotkania Fogo Ekstraklasy, Eurobus Przemyśl bezskutecznie próbował obronić się przed Dremenem Opole Komprachcice. Pomimo silnego wsparcia ze strony lokalnych fanów, drużyna Przemyśla nie była w stanie zapobiec klęsce. Zakończyli mecz z przykrym wynikiem 0:9, co stanowiło kolejną wygraną dla Dremena i największą porażkę dla Eurobusu w bieżącym sezonie.

Pierwsza połowa gry okazała się szczególnie trudna dla drużyny Eurobus Przemyśl. Zespół z Podkarpacia nie mógł sprostać ofensywie przeciwnika. Goście z Opola skutecznie wykorzystali każdą daną im okazję, kończąc pierwszą połowę meczu z imponującym wynikiem 5-0. Ich dynamiczna gra potwierdziła, że są siłą, z którą trzeba się liczyć w tej lidze.