Aktualizacja dotycząca budowy miejskiego basenu w Przemyślu

Aktualizacja dotycząca budowy miejskiego basenu w Przemyślu

Wojciech Bakun, prezydent miasta Przemyśl, podzielił się najnowszymi informacjami na temat przebiegu prac przy konstrukcji nowego basenu miejskiego zlokalizowanego przy ulicy Sanockiej. Prezydent donosi o intensywnych działaniach prowadzonych na placu budowy, które obejmują prace demolujące istniejące struktury, prace ziemne oraz rozbudowę istniejących przyłączy.

Bakun podkreśla również, że równolegle trwają prace nad przygotowaniem terenu do rozbudowy parkingu. Planowana jest jego ekspansja o 72 dodatkowe miejsca parkingowe. Prezydent kontynuuje opisując ważne prace odbywające się „za kulisami” – końcówkę prac projektowych, zdobywanie niezbędnych pozwoleń i porozumień. Spotkania prowadzone regularnie z zespołem projektowym przyspieszają proces realizacji kluczowych etapów budowy kompleksu basenowego.

Prezydent dodaje, że projektanci są obecnie zaangażowani w tworzenie różnorodnych propozycji dotyczących takich aspektów jak kolorystyka elewacji, układ basenów czy zagospodarowanie zieleni. Bakun zapewnia mieszkańców, że już za półtora roku będziemy mogli cieszyć się efektami tych prac, a wizualizacje projektu staną się rzeczywistością. Jeszcze w tym roku będzie można oglądać rosnące mury miejskiego basenu.